school
Sr. No. Students Name Class
01 Tejbeer Singh Charankamaljit Singh Jahagirdar VI
02 Gaurav Maroti Shinde VI
Sr. No. Students Name Class
01 Pranav Satish Chanakhekar VIII
Sr. No. Students Name Class
01 Swarda Suresh Joshi VII
Sr. No. Students Name Class
01 Brahma Uttamrao Komwad VI
02 Siddhi Sanjeev Reddy VI
03 Ritesh Rajesh Bhoskar VI
Sr. No. Students Name Class
01 Ganesh Singh Ramesh Singh Rajput VII
02 Md. Azeemuddin Md. Mohioddin Shaikh VIII
03 Shyam Uttamrao Palekar VIII
04 Anand Diliprao Gore VIII
05 Shashant Vijaykumar Turkar IX
06 Sanket Balwant Pedgaonkar IX
07 Saikiran Sayanna Narawad IX
08 Abhijeet Madhav Shivachari IX
09 Awej Sadakkhan Pathan IX
10 Vishwas Devidasrao Jadhav IX
11 Sunil Ratnakar Pawar IX
12 Pranav Prakash Ambekar IX
Sr. No. Students Name Class
01 Sanjana Sanjay Kondalwade VIII
02 Kiran Prakash Tekale VIII
03 Krishna Sanjay Kondalwade VIII
Sr. No. Students Name Class
01 Balaji Vinod Padamwar X
02 Amarnath Chitrangad Kotkar X
03 Anuj Ashok Narwade X
04 Mangesh Sanjay Rudrawar X
Sr. No. Students Name Class
01 Aditya Arvind Jaiswal VII
Sr. No. Students Name Class
01 Aryan Shaileshsingh Gour VI
02 Ayush Anand Athawale VI
03 Amish Anand Athawale IV
Sr. No. Students Name Class
01 Gargi Digambar Jamkar IV
02 Shweta Sanjay Kulkarni IV
03 Srujan Gulshan Sahani V
04 Gaurav Girish Deshpande VI
05 Pradyumna Narayanrao Joshi VI
06 Tejbeer Singh Charankamaljit Singh Jahagirdar VI
Sr. No. Students Name Class
01
Sr. No. Students Name Class Medals
01 Shrushti Balaji Jogdand IVA Bronze
02 Abhijeet Madhav Shivachari VIIIA Bronze
Sr. No. Students Name Class Medals
01 Rutuja Anil Populwar VA Gold
Sr. No. Students Name Class Medals
01 Arya Rajesh Shende VA
Sr. No. Students Name Class Medals
01 Pranav Satish Chanakhekar VIIB
02 Saburi Vasant Nikam VA
Sr. No. Students Name Class Medals
01 Anuj Ashok Narwade
Students Name Class
Nishad S. Kadam (Std. II)
Mrudula D. Pampatwar (Std. III)
Aadit M. Ghodke (Std. IV)
Atharva P. Bhatlawande (Std. V)
Vishesh A. Kuche (Std. VI)
Gajanan D. Paralkar (Std. VII)
Tejal G. Sonwane (Std. VIII)
Students Name Class
Nishad S. Kadam (Std. II)
Samruddhi S. Rahegaonkar (Std. III)
Aadit M. Ghodke (Std. IV)
Rohan R. Naik (Std. VI)
Suryakant K. Malewar (Std. VII)
Kshitij D. Singh (Std. VIII)
Students Name Class
Arnav P. Dahale (Std. II)
Rudransh R. Gujrathi (Std. III)
Krishna H. Patil (Std. IV)
Avishkar V. Amrutwar (Std. V)
Anushka P. Ashtekar (Std. VI)
Ishwari N. Pawde (Std. VIII)
Tejal G. Sonwane (Std. VIII)
Students Name Class
Krishna S. Jadhav (Std. I)
Manas M. More (Std. I)
Nishad S. Kadam (Std. II)
Prasenjit B. Wathore (Std. III)
Arnav R. Narwadkar (Std. IV)
Kshitij D. More (Std. V)
Dhanraj M. Patil (Std. VI)
Gajanan D. Paralkar (Std. VII)
Pritam P. Sargar (Std. VIII)
Rushabh N. Pandit (Std. IX)
Mukulesh P. Shinde (Std. X)
Students Name Class
Manas M. More (Std. I)
Nishad S. Kadam (Std. II)
Rudransh R. Gujrathi (Std. III)
Nakul S. Kadam (Std. IV)
Nayan S. Lahane (Std. V)
Dhanraj M. Patil (Std. VI)
Gouri G. Dhampalwar (Std. VII)
Abhishek B. Mathwale (Std. VIII)
Rohit G. Chakrawar (Std. IX)
Mukulesh P. Shinde (Std. X)
Students Name Class
Manas M. More (Std. I)
Aryan C. Patil (Std. II)
Nishad S. Kadam (Std. II)
Mrudula D. Pampatwar (Std. III)
Aditya D. Shinde (Std. IV)
Nakul S. Kadam (Std. IV)
Yash S. Sirskar (Std. IV)
Rutuparna S. Kalambkar (Std. V)
Dhanraj M. Patil (Std. VI)/td>
Digvijay A. Patil (Std. VII)
Tejal G. Sonwane (Std. VIII)
Rohit G. Chakrawar (Std. IX)
Mukulesh P. Shinde (Std. X)
Students Name Class
Sharvil Manohar More (Std. I)
Aryan Chandra Gupta Patil (Std. II)
Jay Vijay Rathod (Std. II)
Aarya Arvind Kale (Std. III)
Aaadit Mahavir Ghodke (Std. IV)
Bhargavi Deepak Dagde (Std. V)
Indrayani Yukrand Deshpande (Std. VII)
Kshitij Dhirendra Sing (Std. VIII)
Students Name Class
Dhanraj M. Patil (Std. VI)
Dhanraj B. Matke (Std. VI)
Rohan R. Naik (Std. VI)
Sauhard Y. Bhinge (Std. VI)
Brahma U. Komwad (Std. VI)
Rohit G. Chakrawar (Std. IX)
Rushabh N. Pandit (Std. IX)
  ISA Award